Raadsledenplatform

Overlegstructuur

Raadsledenplatform

Het ontstaan van de MRA hebben de raadsleden een raadsledenplatform gevormd.

Dit platform bestaat uit vertegenwoordigers van twee raadsleden per raad.

Het raadsledenplatform heeft als voornaamste taak om de positie van de gemeenteraden binnen de regionale samenwerking te versterken.

Documenten
MRA brochure Samenwerken aan de toekomst 2018

Raadsleden

Erik Abbenhues
Gemeente Aalsmeer
  • erik.abbenhues@aalsmeer.nl

Tom Verlaan
Gemeente Aalsmeer
  • tom.verlaan@aalsmeer.nl

Suzanne Piet
Gemeente Amstelveen
  • s.piet@amstelveen.nl

Jacqueline Solleveld
Gemeente Amstelveen
  • j.solleveld.olthof@amstelveen.nl

Harmen van der Steenhoven
Gemeente Amstelveen
  • h.van.der.steenhoven@amstelveen.nl

Lennart de Looze
Gemeente Amstelveen
  • l.de.looze@amstelveen.nl

Johan Jägers
Gemeente Diemen
  • johan.jagers@diemen.nl

Nico Portegijs
Gemeente Diemen
  • nico.portegijs@diemen.nl

Rian van Rossum
Gemeente Diemen
  • rian.van.rossum@diemen.nl

Dicky Kerkhoff
Gemeente Haarlemmermeer
  • kerkmaas@tiscali.nl

Trudie van ’t Hull-Bettink
Gemeente Haarlemmermeer
  • trudievanthull@quicknet.nl

Jacques Bos
Gemeente Ouder-Amstel
  • jacques.Bos@Ouder-Amstel.nl

Luuk de Vre
Gemeente Ouder-Amstel
  • luuk.de.Vre@Ouder-Amstel.nl

Judith Beuse
Gemeente Uithoorn
  • judithbeuse@dus-uithoorn.nl

André Jansen
Gemeente Uithoorn
  • jansen@uithoorn.cda.nl

Rolf Polak
Gemeente Uithoorn
  • rolf.polak@gemeentebelangen.nl